Reklama

Prezydent RP Andrzej Duda w specjalnym orędziu do narodu: - Ukraina broni także wolności wszystkich Europejczyków [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Screen

Prezydent RP Andrzej Duda w specjalnym orędziu do narodu: - Ukraina broni także wolności wszystkich Europejczyków [WIDEO] - Zdjęcie główne

Andrzej Duda | foto Screen

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Nasi sąsiedzi, Ukraińcy zdają dziś najtrudniejszy możliwy egzamin, ryzykując własnym życiem. Egzamin, którego stawką jest niepodległość ich państwa - powiedział w specjalnym orędziu Prezydent RP Andrzej Duda.

- Decyzją Władimira Putina rozpoczęła się wojna na Ukrainie. Nasi sąsiedzi zdają największy egzamin, to egzamin z wolności i niepodległości. Mogą liczyć na wsparcie Polski. Byliśmy, jesteśmy i będziemy stać razem z Ukrainą - mówił Prezydent RP Andrzej Duda. - Agresja rosyjska na Ukrainę to punkt zwrotny dla zachodniej wspólnoty. Musimy zareagować twardo, potrzebne są bardzo dotkliwe sankcje, które uderzą we wszystkie obszary funkcjonowania rosyjskiego agresora.

- Razem możemy się przeciwstawić złu. Najważniejsza jest jedność. Jako Prezydent RP i zwierzchnik Sił Zbrojnych zapewniam o gotowości do zapewnienia bezpieczeństwa naszym granicom. Będziemy celem rosyjskiej propagandy. Nie dajmy się podzielić i skłócić. Niech żyje wolna i niepodległa Ukraina, niech żyje Polska - mówił Andrzej Duda.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy