Reklama

Powrót do egzaminowania na prawo jazdy

Opublikowano:
Autor:

Powrót do egzaminowania na prawo jazdy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu poinformował, że powraca do egzaminowania na wszystkie kategorie prawa jazdy.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu wznawia działalność egzaminacyjną. Od 19 maja ruszają zapisy na egzaminy teoretyczne wszystkich kategorii prawa jazdy, zapisy na egzaminy praktyczne kategorii C, C+E, D prawa jazdy, zapisy na egzaminy praktyczne kategorii A, A2, A1, AM prawa jazdy. Od 20 maja: przeprowadzane będą egzaminy teoretyczne wszystkich kategorii, a także przeprowadzane będą egzaminy praktyczne kat. C, C+E, D prawa jazdy oraz kat. A, A2, A1, AM. 25 maja ruszą zapisy na egzaminy praktyczne kat. B, B+E oraz T, a od 25 maja rozpocznie się praktyczne egzaminowanie.

Od dnia 19 maja zapisy na pierwszy egzamin odbywać będą się wyłącznie telefonicznie w godzinach 8-19. W przypadku kolejnego egzaminu, zapisy odbywać będą się również w Biurze Obsługi Klienta. Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania Ośrodka podane zostaną w najbliższym czasie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE