Reklama

Pościg mundurowych po lesie w okolicach Niska

Opublikowano:
Autor:

Pościg mundurowych po lesie w okolicach Niska - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 2 promile w organizmie miała kierująca toyotą, którą w sobotę rano, zatrzymali policjanci z Niska. Mieszkanka gminy Jarocin, chcąc uniknąć kontroli drogowej, zlekceważyła polecenie funkcjonariuszy do zatrzymania się, porzuciła auto i próbowała przez las uciec do domu.

Funkcjonariusze niżańskiej drogówki prowadzili 15 sierpnia na drodze krajowej numer 19, w gminie Jarocin, działania kontrolne "Trzeźwość". Po godzinie 7 rano chcieli zatrzymać przejeżdżającą toyotę. Kobieta z dwójka pasażerów zwolniła i zjechała do prawej krawędzi jezdni, po czym przyśpieszyła i próbowała uciec. Policjanci namierzyli toyotę po kilku minutach. Kobieta zjechała na drogę leśną i na piechotę przez las, próbowała uciec w stronę domu. W samochodzie nie było już dwójki pasażerów.

Od kierującej czuć było alkohol. Policjanci nie mieli wątpliwości, że za kierownica toyoty siedziała zatrzymana kobieta. 45-latka przyznała, że poprzedniego dnia wieczorem piła alkohol. Wsiadła do samochodu w celu zawiezienia matki i sąsiada do kościoła. W organizmie miała ponad 2 promile alkoholu. Okazało się, że pojazd nie miał także ważnych badań technicznych. 45-latka straciła już prawo jazdy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE