Reklama

Policjant z zarzutami! Robił zdjęcia miejsc intymnych nieznajomej!

Opublikowano:
Autor:

Policjant z zarzutami! Robił zdjęcia miejsc intymnych nieznajomej! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie postawiła 35-letniemu Waldemarowi S., dzielnicowemu z rzeszowskiej komendy miejskiej, zarzut naruszenia intymności seksualnej. Śledztwa trwa.

Do zdarzenia doszło 21 sierpnia bieżącego roku na terenie hipermarketu E. Leclerc w Rzeszowie. Erotoman został przyłapany na gorącym uczynku. Gdy mężczyzna zaczął robić zdjęcia miejsc intymnych nieznajomej kobiety, zauważył to jej mąż, który niezwłocznie obezwładnił 35-latka. Później wezwano policję i okazało się, że Waldemar S. jest policjantem, pełniącym służbę w rzeszowskiej komendzie miejskiej. 


CZYTAJ TAKŻE:

Co słychać na Podkarpaciu?


Od wykroczenia do prokuratorskich zarzutów

Najpierw była mowa o tym, że policjant będzie odpowiadał z art. 140 kodeksu wykroczeń, mówiącym o wykroczeniach przeciwko obyczajności publicznej. Z tego tytułu mogła mu wówczas grozić kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywna do 1500 złotych albo kara nagany.

31 sierpnia pokrzywdzona kobieta złożyła zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie, która 21 października br. postawiła znacznie poważniejszy zarzut. Dodajmy, że 35-latek nie przyznał się do zarzucanych mu czynów i odmówił składania jakichkolwiek wyjaśnień. 

- 21 października ogłoszono zarzut na podstawie art.  191a §  1 kodeksu karnego. Mężczyzna jest zagrożony karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.


- wyjaśnia prokurator Tomasz Kozak z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. 


CZYTAJ TAKŻE:

Bestialskie pobicie! Za skatowanie mężczyzny kijem bejsbolowym grozi mu dożywocie [FOTO, VIDEO]


Śledztwo trwa

Według naszych ustaleń to nie koniec śledztwa i nie wykluczone, że Waldemarowi S. będą postawione kolejne zarzuty. Nie wiadomo czy sytuacja, która miała miejsce w hipermarkecie to ewenement. Prokuratura kontynuuje swoją prace. 

- Będą kontynuowane badania kryminalistyczne. Zabezpieczyliśmy nośniki danych, które ujawniono w jego miejscu zamieszkania. 


- dodaje Tomasz Kozak. 

Dzielnicowy przebywa aktualnie na zwolnieniu lekarskim. Poza prokuratorskim śledztwem, wobec 35-latka prowadzone jest również postępowanie wewnętrzne w kierunki naruszenia zasad etyki zawodowej, które będzie skutkowało natychmiastowym zwolnieniem ze służby. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE