Reklama

Policja sprawiła im prezent na Mikołajki. Oddali 12 LITRÓW KRWI [FOTO]

Opublikowano: wt, 10 gru 2019 13:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przemyskie placówki medyczne cierpią na deficyt krwi. Doskonale sprawę z tego zdawali sobie lokalni policjanci, którzy w Mikołajki zorganizowali grupową akcję oddawania krwi. Przekazali jej aż 12 litrów!

Cała akcja przeprowadzona pod hasłem "NASZA KREW - NASZA OJCZYZNA" miała miejsce w piątek, 6 grudnia, czyli w Mikołajki. Policjanci stawili się tego dnia w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w oddziale terenowym w Przemyślu.

Krew przekazało 25 funkcjonariuszy policji

Mamy nadzieję, że przynajmniej na jakiś czas zaspokoi ona [krew - przypis red.] zapotrzebowanie placówek medycznych. - przekazują mundurowi na stronie Internetowej podkarpackiej policji.

Całe krwiodawstwo zostało przeprowadzone w ramach Zbiórki Krwi Służb Mundurowych dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Wydarzenie patronatem objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Trzeba przyznać - to chyba najpiękniejszy prezent na Mikołajki, jaki mogła sprawić przemyska policja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.