Reklama

Policja rozbiła grupę przestępczą. Namierzyła 7 plantacji marihuany [FILM FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Policja rozbiła grupę przestępczą. Namierzyła 7 plantacji marihuany [FILM FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci po kilku tygodniach poszukiwania osób trudniących się przestępczością narkotykową na terenie powiatu mieleckiego aresztowali trzech mężczyzn. W więzieniu spędzą na razie 3 miesiące. Sprawę bada prokuratura.

- Efektem pracy funkcjonariuszy było rozbicie grupy i zatrzymanie trzech mężczyzn w wieku 22, 23 i 31 lat. Dwóch z nich to mieszkańcy Krakowa, natomiast  23-letni mężczyzna to mieszkaniec powiatu mieleckiego

- poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Mielcu.

Panowie uprawiali konopie na siedmiu specjalnie przygotowanych plantacjach w Partyni w gminie Radomyśl Wielki. Każda była wyposażona w profesjonalny sprzęt, m.in. fotopułapki, sitka oraz wagi.

- Podczas czynności prowadzonych w tej sprawie, funkcjonariusze zabezpieczyli 242 krzewy konopi oraz  blisko 2,5 kg suszu marihuany, zapakowanego m.in. w plastikowe worki i przygotowane do dalszego obrotu w środowisku przestępczym. Podczas zatrzymania mężczyźni stawiali opór. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanym zarzut uprawy konopi i wytwarzania znacznej ilości środków odurzających w postaci marihuany

- dowiedzieliśmy się z komunikatu mieleckiej policji.

Na wniosek prokuratury, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu wobec wszystkich trzech podejrzanych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE