Reklama

Policja apeluje do... przestępców!

Opublikowano:
Autor:

Policja apeluje do... przestępców! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Polska Policja wystosowała apel do przestępców z powodu pandemii koronawirusa. Proszą o zaprzestanie wszelkich działań przestępczych/haniebnych/niegodziwych do odwołania.

Polska Policja umieściła komunikat na swoim oficjalnym fanpage'u na Facebooku. Jest to oczywisty żart, choć będąc szczerym - w tak trudnym dla nas wszystkim okresie faktycznie przydałoby się, aby przestępcy ograniczyli swoją działalność.

- Z powodu pandemii COVID-19, która wywołała panikę, a na nas nałożyła wiele nowych zadań i czasami nieprzewidywalne zachowania wielu osób, oczekujących od nas i innych służb ciągłej pomocy, prosimy o zaprzestanie wszelkich działań przestępczych/haniebnych/niegodziwych do odwołania.

Docenimy spodziewaną współpracę związaną z powstrzymaniem się od popełniania przestępstw i wykroczeń i już z góry dziękujemy za współpracę oraz zrozumienie. Powiadomimy oddzielnym komunikatem, kiedy będzie można wrócić do codziennej działalności przestępczej kontynuując dalej starą zagrywkę policjant-złodziej.

- czytamy w apelu mundurowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE