Reklama

Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji odwiedził funkcjonariuszy z regionu pełniących służbę na granicy polsko - białoruskiej [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Święta Bożego Narodzenia już tuż, tuż. Z uwagi na wciąż trudną sytuację na granicy polsko-białoruskiej, kilkudziesięciu podkarpackich policjantów spędzi je na służbie. Odwiedził ich inspektor Dariusz Matusiak, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie.

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Dariusz Matusiak wraz z insp. Jackiem Maślanką, dowódcą rzeszowskiego Oddziału Prewencji Policji, odwiedzili funkcjonariuszy pełniących służbę m.in. w powiecie sejneńskim i hajnowskim w województwie podlaskim.

Komendant spotkał się z policjantami Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, pełniącymi służbę na posterunkach kontrolnych. Odwiedził także funkcjonariuszy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji, którzy właśnie rozpoczęli realizację swoich zadań. Komendant był także na jednym z przejść granicznych, znajdującym się na terenie powiatu hajnowskiego, gdzie spotkał z policjantami stanowiącymi załogę armatki wodnej.

- Komendant przekazał im słowa wsparcia, ale też podziękowania za ich trud i poświęcenie. Wyraził wdzięczność za ich oddanie służbie - informuje podkarpacka policja.

Szef podkarpackich funkcjonariuszy policji złożył życzenia świąteczne oraz przekazał opłatki, którymi policjanci podzielą się w wigilijny wieczór. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy