Reklama

Podkarpacie ma swojego szczepionkowego "celebrytę"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Szpital Przemyśl

Podkarpacie ma swojego szczepionkowego "celebrytę" - Zdjęcie główne

foto Fot. Szpital Przemyśl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mamy pierwszego "szczepionkowego celebrytę" na Podkarpaciu. Choć nikogo nie leczy, nie jest medykiem - to został zaszczepiony jako jeden z pierwszych.

O kim mowa? To Tomasz Zaleszczyk, kierownik Zespołu Poradni Specjalistycznych i koordynatora do spraw szczepień Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu. Oczywiście my nie mamy zamiaru robić z tego powodu wielkiej afery, jak jeden z podkarpackich dzienników, bo widzimy pewną różnicę w zaszczepieniu się przeciw COVID-19 pracownika administracyjnego szpitala, a czynnego samorządowca - jak to miało miejsce w Opatowie, czy też Sandomierzu.

Niesmak raczej budzi to, że były to premierowe szczepienia w Przemyślu i tylko pięć dawek, które mogły trafić do tych lekarzy z "pierwszej linii frontu". Poza tym wielu dyrektorów i kierowników, którzy nie są lekarzami cierpliwie czeka na przyjęcie szczepionki. Podkreśla, że "oni choć mogą, to wolą jeszcze poczekać". Tutaj pewnie bardziej chodziło o promocję, bo w końcu jako jeden z pierwszych "ukłuty" został koordynator do spraw szczepień. Ocenę pozostawiamy naszym Czytelnikom. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy