Reklama

Podkarpaccy posłowie łączą siły. Będą walczyć o region ponad podziałami

Opublikowano: wt, 17 gru 2019 09:29
Autor:

Podkarpaccy posłowie łączą siły. Będą walczyć o region ponad podziałami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W rzeszowskim ratuszu w obecności prezydenta Tadeusza Ferenca - podkarpaccy parlamentarzyści doszli do porozumienia i powołali Parlamentarny Zespół Podkarpacki. Będą zajmować się sprawami ważnymi dla naszego województwa.

Wśród nich są parlamentarzyści z PSL, Koalicji Obywatelskiej, SLD czy Konfederacji. Pomimo tego, iż dzielą ich poglądy, postanowili działać dla naszego regionu ponad podziałami.

Przewodniczącym została Krystyna Skowrońska (Koalicja Obywatelska), wiceprzewodniczącymi - Wiesław Buż (SLD), Mieczysław Kasprzak (PSL), Marek Rząsa (Koalicja Obywatelska). Na sekretarza powołano pomysłodawcę całego przedsięwzięcia - Grzegorza Brauna (Konfederacja).

Wśród członków Parlamentarnego Zespołu Podkarpackiego znajdują się także Paweł Poncyljusz (Koalicja Obywatelska) oraz Marcin Warchoł i Mieczysław Golba z Solidarnej Polski. W zespole nie było parlamentarzystów z PiS, choć jedno miejsce pozostawiono dla przedstawiciela obozu rządzącego.

Przy najbliższych spotkaniach podkarpaccy posłowie i senatorowie mają omawiać ważne inwestycje na Podkarpaciu oraz problem cen śmieci. O powołaniu zespołu na swoich social media poinformowała między innymi wybrana przewodnicząca - Krystyna Skowrońska:

oraz Paweł Poncyljusz:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.