Reklama

Podczas prac ziemnych odnaleziono drzwi forteczne

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: fot. Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl

Podczas prac ziemnych odnaleziono drzwi forteczne - Zdjęcie główne

foto fot. Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W trakcie prac ziemnych przy budowie chodnika w podprzemyskiej Żurawicy, znaleziono dwumetrowe drzwi z wizjerem po środku. Pochodzą z jednego z fortów Twierdzy Przemyśl.

Wszystko wskazuje na to, że odnalezione drzwi to część znajdującego się w pobliżu fortu Xa Pruchnicka Droga. Dokładną opinię wydadzą jednak eksperci po dokładniejszych konsultacjach. Nie wiadomo jak znalazły się tak daleko od fortu. 

To już drugie w tym roku tak cenne znalezisko związane z obiektami Twierdzy Przemyśl. Podczas remontu bramy fortu I Salis Soglio, znalezione zostały dwa ogromne skrzydła, które znajdowały się pod ziemią tuż obok obiektu. O nich wiadomo jednak o wiele więcej, ponieważ udało się odnaleźć fotografie, na których są widoczne. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy