Reklama

Pobił kobietę i znęcał się nad rodziną

Opublikowano:
Autor:

Pobił kobietę i znęcał się nad rodziną - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 7,5 roku więzienia taka kara grozi 38-letniemu mężczyźnie z Tarnobrzega, który pobił w sklepie kobietę i znęcał się nad swoją rodziną. Teraz przebywa w areszcie tymczasowym, a to nie są wszystkie jego grzechy.

Według informacji przekazanych przez policję kilka dni temu mężczyzna przed jednym z tarnobrzeskich marketów zaatakował 30-letnią kobietę, bił ją po głowie i kopał po całym ciele. Sprawca został spłoszony przez pracowników sklepu i uciekł z miejsca zdarzenia.

- Zaalarmowali policjanci przyjechali na miejsce. Pokrzywdzona kobieta podała funkcjonariuszom rysopis napastnika, na podstawie którego policjanci ustalili tożsamość mężczyzny. Był nim 38-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Po krótkim czasie, mundurowi zatrzymali mężczyznę, gdy szedł chodnikiem. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań. I wtedy okazało się, że 38-latek znęcał się nad swoją rodziną, najczęściej pod wpływem alkoholu.

- mówi podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Policjanci przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu dwa zarzuty. Na wniosek policjantów i prokuratora na postawie zebranego materiału dowodowego, Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

To nie koniec. Mundurowi ustalili także, że mężczyzna kilka razy złamał zasady kwarantanny domowej, gdyż był on objęty ograniczeniami z uwagi na powrót z zagranicy. Policjanci o każdym przypadku złamania kwarantanny, informują służby sanitarne oraz kierują wniosek do sądu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE