Reklama

Pobił i porwał swojego ojca - poszukiwali ich. Jeden z nich nie żyje [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Pobił i porwał swojego ojca - poszukiwali ich. Jeden z nich nie żyje [FILM] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tragiczne zajście miało miejsce w sobotę, 16 listopada. 51-latek został pobity i porwany przez swojego 27-letniego syna, który niedawno opuścił psychiatryk.

Mężczyźni zaginęli w Łubnice (powiat staszowski, woj. świętokrzyskie) - do poszukiwań zaangażowano Black Hawka, psy tropiące oraz drona. Policję o zaginięciu poinformowała ich rodzina, wszystko dlatego, że nie mogli się z nimi skontaktować. Sytuacja wyglądała na naprawdę niepokojącą. 


Policja otrzymała informację, że mężczyźni poruszali się białym Fordem Focusem na staszowskich rejestracjach. Ich przejazd miał być widziany w powiecie staszowskim oraz buskim. Całą sprawą zajmowali się funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.Finał wydarzenia jest niestety tragiczny. 27-latka udało się zatrzymać dopiero w poniedziałek, 18 listopada. Kilka godzin później odnaleziono ciało jego ojca - w gminie Kije (powiat pińczowski), aż 60 km od miejsca zaginięcia. Ciało zostanie poddane sekcji zwłok. Nie wiadomo jeszcze jak zginął ojciec 27-latka, czy jego syn naprawdę mógł go zabić?


Sprawę poruszał także fanpage na Facebooku "Zaginieni przed laty", który poinformował użytkowników o śmierci zaginionego 51-latka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE