Reklama

Pijany wywołał alarm bombowy w Centrum Powiadamiania Ratunkowego [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Pijany wywołał alarm bombowy w Centrum Powiadamiania Ratunkowego [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pijacki wybryk zakończył się zarzutami o wywołanie fałszywego alarmu bombowego. 56-letni mężczyzna nie potrafił wyjaśnić dlaczego to zrobił, a to nie pierwszy raz!

Policjanci zatrzymali 56-letniego mężczyznę, który wywołał fałszywy alarm bombowy. 56-latek około godz. 17:00 zadzwonił na 112 z własnej komórki, informując, że pod budynkiem CPR-u w Rzeszowie jest podłożony ładunek wybuchowy.

Mężczyzna przedstawił się operatorowi, a zawiadomieni policjanci szybko ustalili jego tożsamość. Okazało się, że 56-latek już raz wywołał fałszywy alarm, w ubiegłym roku w sierpniu. W jego sprawie prowadzone było postępowanie, wówczas usłyszał zarzut, a prokurator sporządził akt oskarżenia. Najwyraźniej jednak mężczyźnie nie przemówiło to do rozsądku i postanowił powtórzyć swój wybryk. Czy był to głupi, pijacki żart czy może 56-latek jest osobą chorą psychicznie, przez co może nie panować nad niektórymi swoimi zachowaniami? Tego nie wiadomo, wkrótce najpewniej w toku postępowania, wszystko się okaże.

Kiedy w mieszkaniu mężczyzny pojawili się funkcjonariusze, 56-latek był pijany. Okazało się, że ma 1,5 promila alkoholu we krwi. Policja na wszelki wypadek przeczesała teren budynku CPR-u w Rzeszowie, lecz nie znaleźli żadnego ładunku wybuchowego. Sprawą mężczyzny zajmie się Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszowa. W ubiegłą środę, przedstawiono mężczyźnie zarzut dotyczący zawiadamia o zdarzeniu, które zagrażało życiu lub zdrowiu wielu osób oraz mieniu wiedząc, że zagrożenie nie istnieje, czym wywołał czynność organu. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE