Reklama

Pielęgniarka utrzymująca całą rodzinę zginęła. Pomóż jej osieroconej córce

Opublikowano:
Autor:

Pielęgniarka utrzymująca całą rodzinę zginęła. Pomóż jej osieroconej córce  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 14-letnia Faustyna i jej babcia znalazły się w bardzo ciężkiej sytuacji. Trzy lata temu ich dom zniszczył pożar. Teraz powoli go odbudowują, a do spłacenia został im kredyt. Niespełna miesiąc temu w tragicznym wypadku zginęła mama Faustyny - Małgorzata. Rodzina prosi o wsparcie.

Sytuacją rodziny ze Słonnego, koło Dubiecka (powiat przemyski) żyła nie tylko cała tamtejsza gmina, ale cały kraj. Trzy lata temu dom w Słonnym stanął w ogniu i został doszczętnie zniszczony. Na jego odbudowę zbierała się cała gmina. Kiedy wydawało się, że wszystko będzie powoli wracać do normy - rodzinę spotkała kolejna tragedia. 

33-letnia Małgorzata będąca pielęgniarką, miesiąc temu zginęła w wypadku, spadając ze schodów niedokończonego domu. Kobieta zmarła na miejscu. Matka tragicznie zmarłej Pani Małgorzaty oraz jej 14-letnia córka muszą teraz same skończyć budowę i spłacić kredyt. Ich sytuacja finansowa jest bardzo trudna i same nie są w stanie jej udźwignąć. Stąd na portalu zrzutka.pl pojawiła się Internetowa zbiórka, w której rodzina prosi o pomoc w uzbieraniu 100 tys. złotych. Na chwilę obecną (27.04, godz. 19:47) udało się uzbierać ok. 70 tys. złotych, zostało już tak niewiele! 

- Potrzebne jest przede wszystkim ocieplenie, bo w domu jest coraz większa wilgoć i wykończenie schodów, tych które stały się przyczyną tragedii. Pieniądze potrzebne są również na spłatę kredytu. Bez tego dom może przejąć bank. Zrzutka ta organizowana jest przez osobę prywatną, 100% zebranej przez nas kwoty zostanie przekazane rodzinie. Mogą mieć Państwo pewność, że żadna złotówka nie zostanie tu zmarnowana.

- czytamy na stronie ze zbiórką.

Potrzeby są naprawdę duże. Pieniądze potrzebne będą na:

1) Kredyt hipoteczny 100 000 zł;

2) Kredyt na ogrzewanie centralne 30 000 zł; 

3) Ocieplenie domu (robocizna + materiały) - sfinansowane przez lokalnych przedsiębiorców.

- Pani Maria miesięcznie musi wpłacać do banku 2000 zł aby spłacić ratę kredytu hipotecznego oraz kredytu na ogrzewanie. Pani Maria i Faustyna zostały bardzo ciężko doświadczone przez los, dlatego wierzę, że razem możemy pomóc i podarować im choć odrobinę spokoju i radości. Każda złotówka przekazana na zbiórkę ma znaczenie. Liczę na to, że społeczność z Dubiecka i okolic pomoże w nagłośnieniu zrzutki i WSPÓLNIE osiągniemy cel.

- piszą autorzy zbiórki.

Pani Marię oraz Faustynę można wesprzeć tutaj:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE