Reklama

Pędził 200 km/h, nie zatrzymał się do kontroli i zderzył z radiowozem [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Pędził 200 km/h, nie zatrzymał się do kontroli i zderzył z radiowozem [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Motocyklista przekroczył dozwoloną prędkość o 50 km/h, po czym nie zatrzymał się do kontroli i rozpędził do 200 km/h. Koniec końców - zderzył się z radiowozem.

W miniony czwartek doszło do niecodziennego zdarzenia. 25-letni motocyklista przekroczył prędkość o 50 km/h na odcinku drogi wojewódzkiej nr 835 w Gniewczynie Trynieckim (powiat przeworski), jechał wówczas z prędkością 107 km/h. Wyłapali to policjanci z rzeszowskiej grupy SPEED

Policjanci postanowili zatrzymać motocyklistę do kontroli. Użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych, jednak 25-latek z powiatu leżajskiego zignorował to i zaczął uciekać. Rozpędził się niemal do 200 km/h, przekraczając tym samym prędkość o blisko 150 km/h. W pewnym momencie postanowił zawrócić, jednak podczas manewru zderzył się z radiowozem. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

- Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy, a powodem jego ucieczki, był brak uprawnień do kierowania motocyklem. 25-latek już wkrótce odpowie przed sądem za popełnione wykroczenia i przestępstwo, jakim jest niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

- podaje KPP w Przeworsku
.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE