Reklama

Paweł Małaszko jedzie rowerem dookoła Polski i zbiera pieniądze na WOŚP! Dotarł na Podkarpacie [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 1 stycznia Paweł Małaszko wyruszył w podróż. Tym razem rowerową i zamierza okrążyć Polskę wzdłuż granic. Po 26 dniach dotarł na Podkarpacie.

Zimowa Wyprawa Rowerowa Dookoła Polski 2021 Pawła Małaszko ma szczytny cel.

- Mógłbym być teraz gdzieś w Indiach lub na Bliskim Wschodzie. Pomimo trudnej sytuacji na świecie, nie przestaje realizować podróżniczych marzeń. 1 stycznia wyruszyłem w podróż. Tym razem rowerową. Staram się okrążyć Polskę wzdłuż granic, przemierzyć ponad 3500 kilometrów. Postanawiam również pomagać, jako wolontariusz WOŚP kwestuje i będę kwestował w trakcie całej wyprawy.

- wyznaje Paweł Małaszko.

Po 26 dniach podróży Paweł dotarł na Podkarpacie. Etap z Nowego Sącza do Chyrowej w powiecie krośnieńskim liczył 90 kilometrów.

We wtorkowy wieczór w Chyrowa Ski powitał go Grzegorz Schabiński i oczywiście zaprosił do osławionej już kapliczki. Po krótkim wypoczynku główny bohater całej akcji wyruszył w dalszą podróż po podkarpackiej ziemi.

Możesz wspierać Pawła w kweście na Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy