Reklama

Postawił kapliczkę, aby walczyć z lockdownem. Kontrowersyjny pomysł Schabińskiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Chyrowa-Ski

Postawił kapliczkę, aby walczyć z lockdownem. Kontrowersyjny pomysł Schabińskiego - Zdjęcie główne

foto Chyrowa-Ski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kontrowersyjny przedsiębiorca z Podkarpacia - Grzegorz Schabiński dzielnie walczy z lockdownem. Tym razem przedstawił kolejny pomysł na ominięcie obostrzeń.

Pomysłowość właściciela stoku narciarskiego, pensjonatu i restauracji - Grzegorza Schabińskiego najwyraźniej nie zna granic. Pod koniec listopada 2020 r., aby ominąć obostrzenia, przerobił pensjonat na schowki na narty z możliwością przebywania w środku, a teraz na szczycie swojego stoku narciarskiego postawił kapliczkę z 40-letnią figurą Matki Boskiej, czym ponownie pochwalił się w mediach społecznościowych.

- Zapraszam do Chyrowej. Mamy dużo śniegu. Zapraszam do odwiedzenia kapliczki, która znajduje się na stoku. Aby się do niej dostać, należy wykupić cegiełkę na jej rozbudowę za jedyne 10 złotych. W tym czasie możecie przebywać przy naszej restauracji, w której można zamówić jedzenie.

- podkreśla Schabiński.

Ci, którzy zdecydują się odwiedzić kapliczkę i przekazać na nią kwotę pieniężną, będą mogli odebrać jej równowartość w postaci... zamówienia w restauracji lub usługach hotelowych Schabińskiego. Kreatywny przedsiębiorca dodatkowo uruchomił zbiórkę internetową: "na rozbudowę kapliczki i przyszłe mandaty". W opisie zbiórki czytamy:

- Kochani czasy są ciężkie! Kontrola to nieodzowna część działalności przedsiębiorców, więc często nas odwiedza, zwłaszcza w tych ciężkich czasach. Mogą się pojawić kary, więc jeżeli nie zgadzacie się z polityką rządu, jaka jest prowadzona, możecie dołożyć cegiełkę do naszego protestu. Jeżeli okaże się, że urzędnicy mają wielkie serducho, i kar nie będzie, to każdą złotówkę przeznaczymy na budowę tarasu widokowego na piękną kapliczką pod wezwaniem "Matki Boskiej Dającej Nadzieję na Przetrwanie ", który powstanie na szczycie naszego wyciągu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy