Reklama

Oni nie chcą tych wieżowców

Opublikowano:
Autor:

Oni nie chcą tych wieżowców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Tam jest tak mało przestrzeni, że ja się dziwię w ogóle, że prezydent zgadza się na wybudowanie w tym miejscu wieżowców. Dla mnie to jakiś totalny absurd - powiedział mieszkaniec Nowego Miasta - osiedla w Rzeszowie. Chodzi dokładnie o rejon między blokami przy Rejtana 26 i 24 a kościołem.

Mieszkańcy Nowego Miasta robią, co mogą, by nie dopuścić do utraty ostatnich skrawków zieleni na osiedlu. Bowiem, jak wynika z dokumentacji, Urząd Miasta chce, by na terenie między blokami Rejtana 26 i 24 a kościołem wybudowane zostały dwa wieżowce.

Dlatego zapraszają wszystkich zainteresowanych mieszkańców na spotkanie z mediami 8 lipca o godzinie 13.00 na placu zieleni obok Parafii Opatrzności Bożej w Rzeszowie przy Świadka 5a.

- Chcemy domagać się od prezydenta i Urzędu Miasta Rzeszowa o poszanowanie mieszkańców i ostatniej zieleni na naszym osiedlu. Kilkukrotnie przecież o to walczymy i temat wciąż powraca. Oczywiście bardzo prosimy o liczne przybycie - Rada Osiedla bez Państwa wsparcia i pomocy sama nie rozwiąże tego problemu - apeluje Kamil Opaliński zaangażowany w sprawę zagospodarowania przestrzennego na terenie osiedla Nowe Miasto.

Więcej informacji wkrótce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE