Reklama

Ogień strawił cały budynek. Co z właścicielem? [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Ogień strawił cały budynek. Co z właścicielem? [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W wyniku pożaru spłonął budynek gospodarczy, w którym 63-latek składował opał, był tam również rower i elektryczne sprzęty wykorzystywane w gospodarstwie. Zarówno budynek, jak i przedmioty znajdujące się w jego wnętrzu strawił ogień.

We wtorek, 27 sierpnia, po godzinie 22:00 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w podzamojskiej miejscowości Lipsko. Ogień gasili strażacy z zamojskiej Państwowej Straży Pożarnej.

- Policjanci na miejscu ustalili, że mieszkający tam 63-letni mężczyzna w tym czasie przebywał w domu usytuowanym w niedalekiej odległości od budynku gospodarczego. Kiedy zobaczył płomienie najpierw sam podjął próbę ugaszenia pożaru, jednak po kilkunastu minutach, kiedy ogień rozprzestrzeniał się zaalarmował służby ratunkowe - informuje Lubelska Policja. 

Na szczęście właściciel posesji nie odniósł żadnych obrażeń. Wartość poniesionych strat 63-latek oszacował na kwotę kilku tysięcy złotych. Wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności pożaru zajęli się mundurowi z zamojskiej komendy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE