Reklama

OFICJALNIE: Krystian Rzemień odchodzi z nowodębskiego domu kultury! To nie jest jedyna zmiana

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: SOK Nowa Dęba

OFICJALNIE: Krystian Rzemień odchodzi z nowodębskiego domu kultury! To nie jest jedyna zmiana - Zdjęcie główne

Krystian Rzemień był dyrektorem nowodębskiego domu kultury przez 12 lat. | foto SOK Nowa Dęba

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po 12 latach bycia dyrektorem Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie Krystian Rzemień opuszcza to stanowisko.

Tuż przed obchodami 25-lecia istnienia Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie dojdzie do "małej rewolucji". Krystian Rzemień 1 marca nie będzie już dyrektorem tej placówki!

- Po 12 latach pracy na stanowisku dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie zmieniam miejsce zatrudnienia. Mogę już zdradzić, że będę zastępcą dyrektora Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

- powiedział nam Krystian Rzemień.

Dla Rzemienia była to już trzecia kadencja na stanowisku szefa domu kultury w Nowej Dębie. Nie jest tajemnicą, że współpraca dyrektora z rządzącą w radzie, większościową koalicją nie należała do najlepszych. W ostatnim czasie pojawiło się kilka krytycznych sytuacji, podczas sesji rady miejskiej debatowano nad skargami na dyrektora - kwestie inwestycyjne, albo pismo Mażoretek Diament z Chmielowa - dlatego zapytaliśmy o dokładne powody rezygnacji.

- Jest to dla mnie awans i nobilitacja. Postaram się w nowym miejscu wykorzystać doświadczenie zdobyte w trakcie pracy w Nowej Dębie. Taka szansa mogła się już nie powtórzyć.

- dodaje.

CZYTAJ TAKŻE:

Do czasu wyłonienia nowego szefa Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie, jego obowiązki pełnić będzie Ewa Kieliszek dotychczasowa kierownik organizacji wydarzeń w SOK.

TO NIE JEST KONIEC ZMIAN

To nie jedyne odejście ze stanowiska kierowniczego w Nowej Dębie. Z funkcji prezesa zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej zrezygnował wieloletni prezes spółki, Antoni Kapusta.

Do sprawy będziemy wracać.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy