Reklama

Od 2016 znęcał się nad żoną i 2 dzieci? Właśnie go aresztowano

Opublikowano:
Autor:

Od 2016 znęcał się nad żoną i 2 dzieci? Właśnie go aresztowano - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzy miesiące aresztu zastosował Sąd Rejonowy w Jarosławiu wobec mieszkańca gminy Wiązownica, który stosował przemoc wobec swoich bliskich. Mężczyzna znęcał się nad swoją rodziną, groził pozbawieniem życia oraz wyrzucał z domu. 49-latek usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mieszkaniec gminy Wiązownica jest podejrzany o stosowanie przemocy wobec swojej żony i dwójki dzieci. Jak ustalili policjanci, sytuacja ta trwała od grudnia 2016 roku. 49-latek wszczynał awantury domowe, groził pozbawianiem życia, posunął się nawet do wypędzania członków swojej rodziny z domu.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Wiązownicy, za pośrednictwem prokuratury, wystąpili do sądu z wnioskiem o zastosowanie aresztu wobec podejrzanego o znęcanie się nad rodziną. W poniedziałek, sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. 49-latek już wcześniej był karany.

Za fizyczne lub psychiczne znęcanie się nad osobą najbliższą kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE