Reklama

Nowy zastępca komendanta miejskiego policji w Tarnobrzegu

Opublikowano:
Autor:

Nowy zastępca komendanta miejskiego policji w Tarnobrzegu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgodnie z decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie nadinspektora Henryka Moskwy, od 1 czerwca, na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu został powołany nadkomisarz Rajmund Murek. Nowy komendant będzie odpowiadał za pion kryminalny.

Od 1 czerwca nadkomisarz Rajmund Murek zgodnie z decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie nadinsp. Henryka Moskwy został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu.

Komendant Murek z wykształcenia jest pedagogiem, absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz absolwentem Uniwersytetu Białostockiego, na którym uzyskał tytuł magistra. W roku 2017 ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania jednostką organizacyjną w administracji publicznej. Służbę w Policji rozpoczął w 1994 roku w Komendzie Stołecznej Policji w Warszawie. Wiedzę i doświadczenie zdobywał służąc w Komisariacie Policji w Gorzycach oraz Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. W 2012 roku zaczął kierować Wydziałem Dochodzeniowo - Śledczym początkowo jako zastępca, a od 2015 roku jako naczelnik wydziału. Ma odpowiadać za pion kryminalny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE