Reklama

NOWA DĘBA: Dwaj ścigani przez policję zatrzymani

Opublikowano:
Autor:

NOWA DĘBA: Dwaj ścigani przez policję zatrzymani  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie zatrzymali dwóch mężczyzn, poszukiwanych sądowym nakazem doprowadzenia. Mężczyźni trafią teraz do zakładu karnego.

Mundurowi z Nowej Dęby w ciągu jednego zatrzymali dwóch mężczyzn, którymi interesuje się wymiar sprawiedliwości. 

We wtorek, 26 maja, po godzinie 9, policjanci prewencji pełniący służbę na terenie Nowej Dęby, zauważyli na skwerze, przy ulicy Szkolnej, dwóch mężczyzn. Po sprawdzeniu okazało się, że wobec jednego z nich wydany został sądowy nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności. 62-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, skąd został przewieziony do zakładu karnego.

Tego samego dnia, stróże prawa zatrzymali kolejnego mieszkańca Nowej Dęby. Mężczyzna poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości, do odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci zgodnie ze swoimi ustaleniami obserwowali miejsce ewentualnego pobytu poszukiwanego. Przed południem, zatrzymali 38-latka w mieszkaniu przy ulicy Krasickiego. Był zaskoczony wizytą policjantów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu,a następnie do zakładu karnego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE