Reklama

Nietypowa sprawa z kradzieżą śniadania

Opublikowano:
Autor:

Nietypowa sprawa z kradzieżą śniadania  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Przemyśla ustalili tożsamość dwóch nastolatek. 2 i 3 lipca, o tej samej porze, nad ranem, odginały metalowy pręt bramy, po czym jedna z nich wchodziła do przedsionka sklepu i zabierała pączki, które następnie zjadały. Teraz o losie 15 i 16-letnich mieszkanek Przemyśla zadecyduje sąd rodzinny.

Funkcjonariusze kryminalni zajęli się tą sprawą po otrzymaniu informacji od pracownicy sklepu, że od dwóch dni, przed godz. 4 rano, z przedsionka sklepu ktoś kradnie wyroby cukiernicze. Sprawa była dość nietypowa i wyglądało na to, że sprawcy brali tylko tyle, by zjeść śniadanie. Wybierali tylko jeden rodzaj pączków, z nadzieniem toffi. Tym sposobem zniknęło 9 pączków i jeden cebulak.

W trakcie analizy nagrań monitoringu policjanci wytypowali sprawczynie kradzieży z włamaniem. Okazały się nimi dwie przemyślanki w wieku 15 i 16 lat. Siostry przyznały się do popełnienia tych czynów.

- Materiały w tej sprawie zostaną przesłane do Sądu Rodzinnego w Przemyślu, który zadecyduje o dalszym losie nastolatek - poinformował rzecznik prasowy z KMP w Przemyślu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE