Reklama

Nie żyje Zdzisław Zioło. Jest data pogrzebu

Opublikowano:
Autor:

Nie żyje Zdzisław Zioło. Jest data pogrzebu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W wieku 85 lat w mieleckim szpitalu zmarł były dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

Zdzisław Zioło był dyrektorem tarnobrzeskiego Liceum Ogólnokształcącego w latach 1982–2001, wcześniej był wicedyrektorem tej placówki.

- Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Zdzisława Zioło, emerytowanego nauczyciela i dyrektora naszego "Kopernika" w latach 1981-2001. Żegnamy w jego osobie człowieka powszechnie szanowanego, skromnego, o wyjątkowej kulturze, szlachetności i dobroci. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia.

- napisano na stronie internetowej Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.


Zobacz także:


Msza święta pogrzebowa śp. Zdzisława Zioło odbędzie się 10 listopada o godzinie 10.30 w Klasztorze Ojców Dominikanów w Tarnobrzegu. Nabożeństwo poprzedzi różaniec odmawiany w kościele w intencji zmarłego. Po mszy świętej urna z prochami świętej pamięci Zdzisława Zioły odprowadzona zostanie na cmentarz parafialny w Tarnobrzegu. Rodzina apeluje aby w czasie pandemii restrykcyjnie podejść do reżimu sanitarnego zarówno w kościele, jak i na cmentarzu. Jest też prośba o nieskładanie osobiście kondolencji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE