Reklama

Nie żyje Antoni Kłosowski. Samorządowiec i działacz społeczny ze Stalowej Woli

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli

Nie żyje Antoni Kłosowski. Samorządowiec i działacz społeczny ze Stalowej Woli - Zdjęcie główne

Antoni Kłosowski | foto Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zmarł Antoni Kłosowski, samorządowiec, przedsiębiorca i działacz społeczny ze Stalowej Woli. Miał 67 lat. W dniu pogrzebu flagi na masztach w "hutniczym grodzie" będą opuszczone do połowy.

- W niedzielne popołudnie dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci Antoniego Kłosowskiego, wieloletniego samorządowca, przedsiębiorcy i bardzo oddanego działacza społecznego dla Stalowej Woli i regionu - napisał na swoim Facebooku Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli.

Antoni Kłosowski miał 67 lat. Pochodził z miejscowości Siematycze, ale jego mama była związana ze Stalową Wolą i dlatego swoje miejsce znalazł na Podkarpaciu. W latach 1994-1998 oraz 2010-2014 był przewodniczącym Rady Miasta Stalowa Wola. Jako znany działacz społeczny pełnił wiele funkcji: Starszy Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Stalowej Woli, członek Zarządu Izby Rzemieślników w Kielcach i Rzeszowie, prezes Rady Nadzorczej Izby Przemysłowo-Handlowej w Rzeszowie, członek Rady Krajowej Rzemiosła Polskiego, prezes Rejonowej Rady PCK w Stalowej Woli, czy członek Rady wojewódzkiej PCK w Rzeszowie.

Za swoją działalność otrzymał między innymi takie tytuły jak: Zasłużony dla Zdrowia Narodu, Zasłużony Honorowy Dawca Krwi, Zasłużony dla Miasta Stalowa Wola i województwa tarnobrzeskiego, Kryształowe Serce, Pracodawca Roku, Lider Województwa Podkarpackiego, As Biznesu.

- Stalowa Wola straciła oddanego dla niej Mieszkańca i działacza społecznego. ŚP Antoni Kłosowski pozostanie w naszej pamięci jako dobry i oddany dla innych Człowiek. Rodzinie oraz wszystkim bliskim w imieniu własnym oraz Miasta Stalowej Woli składam szczere wyrazy współczucia oraz wsparcia. W dniu pogrzebu ŚP Antoniego Kłosowskiego flagi w Stalowej Woli będą opuszczone do połowy i przepasane kirem - dodaje Nadbereżny.

Ceremonia pogrzebowa Antoniego Kłosowskiego odbędzie się 21 października, o godzinie 14, w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy