Reklama

Nie ma nowych przypadków COVID-19 w stalowowolskim MOPS-ie [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Nie ma nowych przypadków COVID-19 w stalowowolskim MOPS-ie [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli poinformował, że zdiagnozowano zakażenie koronawirusem SARS COV-2 u jednego z pracowników placówki. Po kilku dniach pozostali pracownicy mogli odetchnąć z ulgą.

23.07:

Dobre wiadomości ze Stalowej Woli. Po okresie tygodniowej kwarantanny dla kadry MOPS pracującej w nowej części budynku i przeprowadzonych przez Sanepid badaniach nie ma nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Cały czas MOPS zachęca mieszkańców do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego w sprawach świadczeń pomocy społecznej. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

14.07:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli apeluje do mieszkańców, aby kontaktować się telefonicznie oraz e-mailowo w sprawach świadczeń pomocy społecznej. Bezpośrednia obsługa interesantów do odwołania odbywa się w starej części budynku – wejście od strony ogrodu. Ze względów związanych z zachowaniem bezpieczeństwa, interesanci są wpuszczani do budynku pojedynczo.

Decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Stalowej Woli objęto kwarantanną pracowników w nowej części budynku placówki, a MOPS w dalszym ciągu realizuje swoje zadania z zakresu pomocy społecznej w sposób ograniczający do minimum bezpośrednią obsługę interesantów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE