Reklama

Nie hejtujcie Podkarpacia! Manifestacja Lewicy na rzeszowskim rynku

Opublikowano:
Autor:

Nie hejtujcie Podkarpacia! Manifestacja Lewicy na rzeszowskim rynku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lewica organizuje pokojową demonstrację pod nazwą "Nie hejtujcie Podkarpacia!". Lewicowcy chcą w ten sposób wyrazić sprzeciw wobec mowy nienawiści, która spadła na mieszkańców województwa po wyborach prezydenckich.

W poniedziałek, 20 lipca o godz. 17:00 Lewica zorganizuje manifestację na rzeszowskim rynku. Sympatycy lewego skrzydła politycznego sprzeciwiają się mowie nienawiści, jaka dotknęła mieszkańców województwa podkarpackiego po wygranych przez Andrzeja Dudę wyborach prezydenckich. Nie ma, co udawać, iż większość mieszkańców Podkarpacia popierała obecnie panującego prezydenta, nie wszystkim się to jednak podoba. Niektórzy wprost nawołują do np. bojkotowania podkarpackich przedsiębiorstw i nie kupowania produktów od podkarpackich firm.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

- Nie zgadzamy się na nienawiść wobec wyborców Andrzeja Dudy! Żadnych ALE. Nienawiść to JEDYNA zaraza, z którą musimy walczyć! W poniedziałek 20 lipca o godzinie 17:00 na Rynku w Rzeszowie spotkamy się, żeby wyrazić nasz sprzeciw wobec hejtu i mowy nienawiści, która dotyka mieszkańców Podkarpacia, którzy w wyborach prezydenckich oddali swój głos na Andrzeja Dudę. Mowa nienawiści to prosta droga do tragedii i trzeba jej przeciwdziałać. Bądźmy solidarni i troszczmy się o siebie. Budujmy mosty a nie mury. Zapraszamy na pokojową demonstrację przeciw nienawiści. Weźcie ze sobą transparenty i pozytywną energię. DOŁĄCZ DO NAS! Podkarpacie to nasz wspólny dom.

Organizatorami akcji są Przedwiośnie oraz Damian Winiarski - poselski pełnomocnik ds. równego traktowania w biurze posła na sejm RP Wiesława Buża

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE