Reklama

Nadal szukają ciała w Jeziorze Tarnobrzeskim

Opublikowano:
Autor:

Nadal szukają ciała w Jeziorze Tarnobrzeskim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad tydzień trwają poszukiwania 22-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego, który w niedzielę, 16 czerwca, zniknął pod powierzchnią wody nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

O sprawie pisaliśmy tu: Zniknął pod wodą, ratując kolegę

- Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu od 16 czerwca prowadzą szeroko zakrojone działania poszukiwawcze za mieszkańcem Woli Raniżowskiej Damianem G. - poinformował Andrzej Dubiel, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu. - Do chwili obecnej (wtorek, 25 czerwca, godz. 16) nie wypłynął on na powierzchnię - dodał prokurator.

Jak relacjonuje prokurator Dubiel, czynności poszukiwawcze prowadzone są wspólnie z załogą płetwonurków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu i Przemyślu, przy użyciu specjalistycznego sprzętu będącego na wyposażeniu jednostek, w tym specjalnego sonaru. - Do chwili obecnej działania nie przyniosły jednak zamierzonego efektu - zaznaczył nasz rozmówca.

Ponadto w związku z zaistniałym zdarzeniem Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu  wszczęła śledztwo, które prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci Damiana G. W ramach prowadzonego postępowania przesłuchano w charakterze świadków większość osób posiadających istotne informacje w sprawie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE