Reklama

Mogli bezlitośnie zabić. UWAGA! Tylko dla osób o mocnych nerwach!

Opublikowano:
Autor:

Mogli bezlitośnie zabić. UWAGA! Tylko dla osób o mocnych nerwach! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwaj mężczyźni - niezwykle agresywni i bezlitośni - byli postrachem osiedla. Za zwrócenie uwagi mogli nawet zabić. To, co zrobili 39-latkowi jest przerażające. To nie mieści się w głowie!

Piątek, 23 sierpnia, wieczorem 39-latek zapamięta na długo. Przy ul. Okulickiego w Stalowej Woli został niezwykle brutalnie pobity. Do napaści doszło nieopodal wieżowca stojącego obok przejazdu kolejowego. Tam trzech mężczyzn, w tym dwóch braci, z czego jeden niedawno wyszedł z więzienia, zaatakowało mężczyznę, świeżo upieczonego ojca.

Partnerka poszkodowanego już wcześniej kilka razy była zaczepiana przez bandytów, bała się wyjść z domu, a przecież maleńkie dziecko potrzebuje spacerów.

Atak zarejestrował monitoring, który pokazał policjantom ze szczegółami, jak do niego doszło. Jeden z napastników, jak w amoku, okładał swoją ofiarę metalową rurą. Wszyscy bili do krwi, leżącego. Cały posiniaczony doznał rozległych obrażeń. Kość ze złamanej nogi przebiła skórę. Zakrwawionego mężczyznę, który był w szoku, uratowały przypadkowe osoby, które odważyły się zainterweniować i wezwać pomoc. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przebywa na intensywnej terapii.

Dzięki monitoringowi nie ma wątpliwości, kim są sprawcy. Obecnie przebywają w areszcie, a do sądu prokuratura skierowała wniosek o tymczasowe więzienie. Są niezwykle niebezpieczni. Za takie przestępstwo - spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i to jeszcze w recydywie - grozi do 15 lat bezwzględnego więzienia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE