Reklama

Mielecki szpital chce kilku milionów złotych... kredytu!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Mielecki szpital chce kilku milionów złotych... kredytu! - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rada Społeczna działająca przy Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu stwierdziła, że budżet placówki musi dostać dodatkowy zastrzyk gotówki. W czasie obrad dyskutowano nad zaciągnięciem przez szpital kilkumilionowego kredytu.

Zapytaliśmy mieleckie Starostwo Powiatowe o sytuację finansową Szpitala Specjalistycznego. 

- W programie obrad Rady Społecznej działającej przy Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, która odbyła się 8 października, znalazł się punkt "Zaopiniowanie wniosku Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu w sprawie zaciągnięcia kredytu odnawialnego na rachunku bieżącym".

- wyjaśnił nam Zbigniew Działowski, Członek Zarządu Powiatu Mieleckiego. 

Szpital uzyskał pozytywną opinię analityków bankowych na zaciągnięcie 3,5 miliona złotych kredytu odnawialnego zabezpieczonego wekslem in blanco i cesją kontraktu z NFZ. Docelowo, dyrekcja będzie ubiegać się o zwiększenie kredytowania do kwoty (...) SZPITAL W MIELCU POTRZEBUJE PIENIĘDZY!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy