Reklama

Maturę w Polsce zdała najlepiej. Jest z Podkarpacia

Opublikowano:
Autor:

Maturę w Polsce zdała najlepiej. Jest z Podkarpacia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Brawo! Duma nas rozpiera, bo to na Podkarpaciu mamy jedną z zaledwie 25 osób w Polsce, które maturę zdały na 100 procent. Kim jest i która z podkarpackich szkół odniosła tak świetny edukacyjny sukces?

Emilia Matrejek - to o niej mowa. Jest uczennicą Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu.

- Emilia znalazła się w grupie 25 najlepszych tegorocznych maturzystów spośród 247 230 zdających, a tym samym została laureatką VI edycji Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 procent”. Jest to przedsięwzięcie realizowane przez Fundację Zawsze Warto oraz Centralną Komisję Egzaminacyjną

- poinformowało Starostwo Powiatowe w Jarosławiu.

Projekt ten ma na celu wyróżnienie najlepszych z najlepszych corocznych maturzystów, a także szkół, które tworzą warunki do osiągnięcia tak znakomitych wyników.

O 25 laureatach wypowiedział się Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia, organizator Gali w Gdyni w Centrum Nauki Experyment, podczas której odbiorą oni cenne nagrody, wyróżnienia i stypendia:

- Osiągnięte przez nich wyniki budzą największy szacunek i uznanie. To także powód do dumy dla ich rodziców, dyrektorów i nauczycieli szkół, do których maturzyści uczęszczali. Rzeczywiście, to nie przypadek, że w tym roku spotkanie organizowane jest w naszym mieście, ponieważ wysoka jakość gdyńskiej edukacji jest wszystkim dobrze znana.

Emilia Matrejek oraz dyrektor placówki, Renata Tomaka-Pasternak odbiorą zasłużone nagrody 20 września.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE