Reklama

Marcin z Podkarpacia w "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie"

Opublikowano:
Autor:

Marcin z Podkarpacia w "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Minęło pół roku od zaginięcia Marcina Dmytryszyna. W lutym wyjechał z kolegą do pracy w Holandii. Pokłócili się. Marcin trzasnął drzwiami i już nie wrócił. O jego tajemniczym zaginięciu już w sobotę, 7 września, w programie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". Jesli masz informacje, które mogłyby pomóc w odnalezieniu chłopaka, odezwij się!

Temat zaginięcia Marcina z Nehrybki poruszany był na Korso24 niejednokrotnie. Dziś wiemy niewiele więcej niż gdy pisaliśmy o poszukiwaniach ostatnio. Pewnym jest, że policja w Holandii zakończyła intensywne poszukiwania na terenie kraju. Według tamtejszego prawa dzieje się tak wówczas, gdy przez pierwsze pół roku osoba zaginiona nie odnajdzie się.

Samochód i rzeczy osobiste Marcina, które zostały znalezione przez przypadkowe osoby, są już w rękach rodziny. Policja mogła je zwrócić. W ostatni weekend rodzice Marcina pojechali do Holandii, by je ściągnąć do Polski.

Sprawie Marcina przyjrzeli się dziennikarze programu "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". Efekty ich pracy zobaczymy już w sobotę, 7 września o godzinie 13.50 na antenie TVP3.

Przypominamy, że trwa zbiórka pieniędzy na poszukiwania Marcina. Wpłata jest bajecznie prosta, nie wymaga od Ciebie zakładania nowych kont, logowania się na nowe strony.

Masz informacje, gdzie może przebywać Marcin?

Napisz do nas: kontakt24@korso.pl lub skontaktuj się z miejscową policją lub zadzwoń na 112.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE