Reklama

Reklama

Lody Ekipy są w cenie! Zamiast 2,80 zł za sztukę trzeba zapłacić aż 6,50 zł!

Opublikowano: 9 maja 2021 11:00
Autor: | Zdjęcie: Koral

Lody Ekipy są w cenie! Zamiast 2,80 zł za sztukę trzeba zapłacić aż 6,50 zł! - Zdjęcie główne

Takie są sugerowane ceny lodów "Ekipa" | foto Koral

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szał na lody Ekipy trwa, tak samo jak "polowanie" na lody w sklepach, które prześcigają się w różnego typu akcjach promocyjnych. W związku z doniesieniami o dużej rozpiętości cen najpopularniejszych w tym sezonie lodów w sklepach, postanowiliśmy sprawdzić na jakim poziomie są ceny tych popularnych lodów.

Jak się okazało, nie wszyscy sprzedawcy są uczciwi i patrzą na ceny sugerowane przez producenta, czyli firmę Koral. W sanockich sklepach osiedlowych ceny za lody Ekipy sięgają bowiem aż 5 zł, a nawet 6,50 zł za sztukę! Z kolei na północy Podkarpacia "przebitki" też są spotykane, ale nie są one aż tak ogromne.

CZYTAJ TAKŻE:

TE PRODUKTY SPOŻYWCZE SŁUŻBY SANITARNE WYCOFAŁY ZE SPRZEDAŻY!>>

Warto dodać, że firma Koral ustaliła jak zawsze cenę sugerowaną sprzedaży detalicznej tych niezwykle popularnych lodów: 2,00 zł w przypadku lodów "Ekipa" oraz 2,80 zł w przypadku lodów "Ekipa XL".

Dyrektor Generalny PPL Koral Mariusz Jurek zwrócił się z apelem do właścicieli sklepów oraz przedsiębiorców! 

- W związku z dochodzącymi nas informacjami rynkowymi w sprawie rozpiętości cen oraz różnego rodzaju akcji sprzedażowych dotyczących lodów "Ekipa" chciałbym jednoznacznie oraz oficjalnie zakomunikować, że firma Koral od samego początku wprowadzenia tego produktu na rynek (początek marca br.) jasno określiła tzw. sugerowaną cenę sprzedaży na poziomie 2,00 zł za sztukę za wersję 50 ml oraz 2,80 zł za sztukę za ostatnio wprowadzony, nowy wariant XL o powiększonej pojemności 65 ml. Wszelkie ceny, jakie konsument spotyka w punktach sprzedaży, są niezależnie i autonomicznie ustalane przez ich właścicieli czy też kierownictwo, a sama firma Koral nie ma na ten fakt już żadnego wpływu.

Faktem jest, że spektakularny sukces lodów "Ekipa" przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i póki co występuje wszechobecny deficyt tego produktu na rynku. Prowokuje to przeróżne zachowania w łańcuchu handlowym, nie zawsze mile widziane przez konsumentów. Dlatego aktualnie, najważniejszą kwestią jest dla nas maksymalne sprostanie temu popytowi co usilnie czynimy uruchamiając m.in. dodatkowe linie produkcyjne oraz aktywując kolejne kanały dystrybucji w całej Polsce.

Pragnę zapewnić, że lody są przez nas non-stop produkowane oraz sprzedawane, a dzięki wydatnie zwiększonym mocom produkcyjnym oraz poszerzeniu sieci dystrybucji będą one dużo bardziej osiągalne dla każdego konsumenta w różnego formatu punktach handlowych.

- napisał.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 miesiące temu | ocena +1 / -0

    lodoman

    Walcie się!Inni też produkują lody.Wcale nie gorsze a tańsze.