Reklama

Fenomen lodów "Ekipy". Koral odpowiada na zapotrzebowanie klientów!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Koral

Fenomen lodów "Ekipy". Koral odpowiada na zapotrzebowanie klientów! - Zdjęcie główne

foto Koral

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W internecie hitem jest już bitwa o lody "Ekipy" w jednym z marketów. Choć nie ma upałów to ten towar jest w niemal każdym sklepie sprzedawany w całości w ciągu kilku godzin. Firma Koral zwiększa moce produkcyjne.

Lody "Ekipy" z mielecką YouTuberką w składzie - Wersow to hit ostatnich dni. To już jest obłęd - zwłaszcza jak zerkniemy na Allegro i zobaczymy, że są nawet oferty sprzedaży papierków i to czasami za bajońskie sumy kilku tysięcy złotych. Sam producent lodów, czyli firma Koral, jest zaskoczony skalą popularności, ale jednocześnie zapowiada zwiększenie produkcji tych lodów do 1 miliona sztuk dziennie!

CZYTAJ TAKŻE:

Popyt jest tak duży, że sklepy windowały ceny, aż producent wydał nawet oficjalny komunikat, że cena sugerowana to 2 zł za wersję 50 ml i 2,80 zł za wariant XL. Teraz można je kupować w sieci sklepów Żabka. Można ich także szukać w małych sklepach osiedlowych.

- Nasz produkt trafia głównie do dzieci i młodzieży, choć w przypadku lodów ciężko wskazać, kto jest tylko nabywcą, a kto konsumentem. Planując kolejne akcje marketingowe na pewno będziemy brali pod uwagę obecną sytuację, choć liczymy na szeroką grupę potencjalnych uczestników naszej kampanii letniej.

- mówi na łamach rp.pl Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu Lody Koral.

Ten fenomen wyjaśniają psycholodzy i socjolodzy, a sama "Ekipa" zaciera ręce, bo już szykuje się do wejścia na giełdę.

- Atrakcyjność influencerów, których grupą docelową są osoby młodsze, wynika w pewnej mierze z postrzegania ich zarobków. Wiele młodych osób chce być influencerami, bo postrzega ich pracę jako łatwą, fajną i przynoszącą duże korzyści materialne.

- mówi na łamach Rzeczpospolitej dr Marcin Awdziej z Katedry Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy