Reklama

Lekarka z Podkarpacia zakażona koronawirusem. Poradnie specjalistyczne zamknięte

Opublikowano:
Autor:

Lekarka z Podkarpacia zakażona koronawirusem. Poradnie specjalistyczne zamknięte - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lekarka ze Szpitala Specjalistycznego w Jaśle została zakażona koronawirusem. Władze placówki medycznej zamykają poradnie specjalistyczne i poddają je dezynfekcji.

Szpital Specjalistyczny w Jaśle oficjalnie poinformował o zamknięciu poradni specjalistycznych od dnia 01.04.2020 r. do odwołania. Wiadomość ta ukazała się zarówno na oficjalnym fanpage'u szpitala, stronie Internetowej, a także na drzwiach placówki. 

- Szpital Specjalistyczny w Jaśle informuje, że od dnia 01.04.2020 do odwołania, będą zamknięte poradnie specjalistyczne, zlokalizowane w budynku przy ul. Szopena 38. Punkt pobrań do badań analitycznych, funkcjonujący w tym samy budynku, również jest zamknięty do odwołania.

- czytamy w treści komunikatu.

Skąd tak drastyczny krok? Z powodu zakażenia koronawirusem jednej z lekarek. Jak podaje portal jaslo4u.pl lekarka, u której potwierdzono obecność koronawirusa od czasu pobrania materiału do badań nie przebywała w pracy. Zareagowano od razu, kiedy tylko zaczęły pojawiać się u niej pierwsze objawy złego samopoczucia. Pracownicy poradni specjalistycznej przebywają obecnie na kwarantannie - od części z nich pobrano już materiały do badań.

Otrzymane wyniki badań na obecność koronawirusa są jednak ujemne. Do tej pory u żadnego innego pracownika poradni specjalistycznej w Jaśle nie stwierdzono obecności koronawirusa. Wszystkie osoby, które miały bądź mogły mieć kontakt z zakażoną lekarką zostały odsunięte od pracy na oddziałach. 

Do sprawy powrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE