Reklama

Ktoś OKRADŁ rzeszowskich DOMINIKANÓW! Pieniądze miały być dla najuboższych!

Opublikowano:
Autor:

Ktoś OKRADŁ rzeszowskich DOMINIKANÓW! Pieniądze miały być dla najuboższych! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To szczyt chamstwa i bezczelności. Ojcowie dominikanie z rzeszowskiego klasztoru zostali okradzeni! Pieniądze miały zostać przeznaczone na potrzeby ubogich z ich parafii.

To naprawdę nie mieści się w głowie - żeby okraść ojców dominikanów? I to jeszcze z ofiarami, które miały zostać przeznaczone na ubogich i potrzebujących parafian? W niedzielę, 3 maja w godzinach popołudniowych ktoś ukradł skarbonę z ofiarami dla najuboższych.

Ojcowie dominikanie natychmiast powiadomili policję oraz poinformowali o tym incydencie na swoim oficjalnym fanpage'u na Facebooku.

- Z przykrością informujemy, że dziś w godzinach dopołudniowych dokonano kradzieży w naszym kościele. Została skradziona skarbona z ofiarami na potrzeby ubogich z naszej parafii, którymi opiekuje się Grupa Charytatywna św. Marcina de Porres.

- informują.

Dominikanie proszą o kontakt z najbliższą jednostką policji bądź z ojcem przeorem pod nr tel. 694 480 668, każdego kto widział złodzieja lub ma jakiekolwiek inne informacje w tej sprawie. Żywimy nadzieję, że tego kto dopuścił się tego czynu, ruszy sumienie, wiedząc iż okradł tak naprawdę nie samych duchownych, a ich najuboższych parafian.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE