Reklama

Ktoś dalej zastawia pułapki w lasach? Zabójcze kolce to próba samosądu! [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na początku stycznia informowaliśmy, że na ścieżce leśnej na terenie Nadleśnictwa Strzyżów znaleziono zaostrzone metalowe pręty, wystające ze ściółki. Biegający po lesie mężczyzna wbił sobie jeden z nich w stopę. Kolce miały stanowić zapewne pułapkę na quadowców czy motocrossowców.

Wtedy o sprawie dowiedzieliśmy się z facebookowej grupy Sąsiedzi Boguchwała. Jeden z użytkowników zamieścił post, w którym informował o pułapce i obrażeniach jakie spowodowała u jego znajomego. Wystające z ziemi metalowe pręty znajdowały się na ścieżce pomiędzy pętla autobusowa w Niechobrzu a parkiem linowym przy rzeczce w stronę Woli Zgłobieńskiej. 

- W niedzielę kolega wbiegł na taką pułapkę. 

- informuje autor wpisu. 

Teraz pojawiły się kolejne pułpaki i to niemal w tym samym miejscu!

Były to zaostrzone pręty zbrojeniowe wbite w kawałek drewna. Powiadomiona o tym Straż Leśna z Nadleśnictwa Strzyżów znalazła we wskazanym miejscu kolejne pułapki, jak się okazało, były to dwie odwrócone ostrzami do góry brony konne oraz jeden zaostrzony kolec wbity w kawałek drewna - wszystko było świetnie zamaskowane. O wszystkie wie już policja.

Do sprawy będziemy wracać. PRZECZYTAJ CO O TYM MÓWIĄ LEŚNICY>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy