Reklama

Kronospan w "Sprawie dla reportera". Niedługo emisja programu

Opublikowano:
Autor:

Kronospan w "Sprawie dla reportera". Niedługo emisja programu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po dokładnie dwóch miesiącach od wizyty Elżbiety Jaworowicz w Mielcu, w studio TVP miało miejsce nagranie programu "Sprawa dla reportera". Znamy też datę emisji programu.

W nagraniu (9 lipca) w warszawskim studio udział wzięli mieszkańcy Mielca walczący o czyste powietrze w mieście, przedstawiciele Fundacji Eko Lubusz i Lubuski Alarm Smogowy.

Program z mielecką sprawą zostanie wyemitowany 1 sierpnia w TVP1.

Jak informują przedstawiciele stowarzyszenia "Specjalna Strefa Ekologiczna" podczas nagrania programu poruszony został problem działalności przemysłu i jego wpływu na Mielec, Szczecinek i Żary. Mielecka sprawa na pewno zostanie lepiej nagłośniona.

Grupa przedstawicieli strony społecznej podczas wizyty w Stolicy odwiedziła Ministerstwo Sprawiedliwości, aby i tam przedstawić problemy mieleckiej (i nie tylko) społeczności.

Przypominamy, że 9 maja około stu osób przyszło pod Kronospan, aby porozmawiać z Elżbietą Jaworowicz. Ekipa telewizyjna realizowała program na temat funkcjonowania tego zakładu w Mielcu.

Zainteresowanie dziennikarzy programu "Sprawa dla reportera" wywołał list z wołaniem o pomoc 12-letniej Emilki. Dziewczynka napisała do Elżbiety Jaworowicz ośmielona kolejnymi protestami w Mielcu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE