Reklama

KORONAWIRUS w tarnobrzeskim szpitalu! Kardiologia już działa, kłopoty na Onkologii [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

KORONAWIRUS w tarnobrzeskim szpitalu! Kardiologia już działa, kłopoty na Onkologii [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wojewódzki Szpital w Tarnobrzegu do odwołania wstrzymał przyjęcia pacjentów do Oddziału Kardiologicznego z Intensywnym Nadzorem Kardiologicznym. 20 sierpnia wieczorem pojawił się kolejny komunikat dyrekcji placówki.

22.08:

Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej wznowił przyjęcia pacjentów do Oddziału Kardiologicznego z Intensywnym Nadzorem Kardiologicznym, Poradni Kardiologicznej oraz Pracowni Echokardiografii i Diagnostyki Elektrokardiograficznej. W okresie 24-30 sierpnia zawieszone zostają przyjęcia pacjentów do Oddziału Onkologii Klinicznej, a w okresie 24-28 sierpnia wstrzymane będą przyjęcia pacjentów do Oddziału Dziennego Chemioterapii oraz Poradni Onkologicznej. Nadal wstrzymane pozostają przyjęcia pacjentów na Oddział Reumatologiczny i do Poradni Reumatologicznej.

21.08:

Szpital Wojewódzki im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu wstrzymał przyjęcia pacjentów do Oddziału Reumatologicznego i do Poradni Reumatologicznej. Ma to związek ze stwierdzeniem zakażenia COVID-19 wśród personelu oddziału. Według zapewnień dyrekcji lecznicy wszyscy pacjenci mają zapewnioną pełną opiekę medyczną. Cały personel szpitala i pacjenci będą mieli przeprowadzone testy na obecność koronawirusa. 

19.08:

Wojewódzki Szpital w Tarnobrzegu do odwołania wstrzymał przyjęcia pacjentów do Oddziału Kardiologicznego z Intensywnym Nadzorem Kardiologicznym. Ma to związek z stwierdzeniem wystąpienia zakażenia COVID-19 wśród personelu oddziału. Nieczynne pozostaną: Poradnia Kardiologiczna oraz Pracownia Echokardiografii i Diagnostyki Elektrokardiograficznej. Jak poinformował dyrektor placówki Wiktor Stasiak 20 sierpnia od pozostałego personelu, a także pacjentów mają zostać pobrane wymazy do badań. Jak na razie pozostałe oddziały pracują w normalnym trybie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE