Reklama

Koronawirus w rzeszowskim teatrze. Spektakle odwołane

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus w rzeszowskim teatrze. Spektakle odwołane - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do instytucji, w których normalny tryb pracy został zaburzony przez koronawirusa, dołączą Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Osoby, które w październiku planowały odwiedzić teatr, będą zmuszone zmienić swoje plany. W oficjalnym komunikacie na stronie „Siemaszki” czytamy, że nie udało im się uniknąć zakażenia koronawirusem, w związku z czym zmuszeni są do odwołania październikowych spektakli. 


CZYTAJ TAKŻE: Koronawirus przekroczył próg Katedry Rzeszowskiej? Proboszcz i księża na kwarantannie


Zwrot za bilety

- Z przykrością informujemy, że mimo starań i przestrzegania wszelkich zaleceń związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju, nie udało nam się uniknąć zakażenia COVID-19. W związku z powyższym, jesteśmy zmuszeni odwołać spektakle zaplanowane w repertuarze do dnia 16 października.


- informuje dyrekcja teatru.

Osoby, które posiadają już bilet na październikowy spektakl mogą spać spokojnie, gdyż odzyskają pieniądze. W przypadku biletów zakupionych w kasach teatru na wydarzenia, które miały się odbyć w tym czasie – zwrot możliwy jest tylko w kasie biletowej nr 2 (przy głównym wejściu) do końca października od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 19:00 oraz w soboty i w niedziele od 15:00 do 19:00. W przypadku biletów zakupionych online - zwrot nastąpi automatycznie i nie trzeba informować pracowników teatru. 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE