Reklama

KORONAWIRUS w dużej fabryce w Dębicy!

Opublikowano:
Autor:

KORONAWIRUS w dużej fabryce w Dębicy! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości U pracownika wydziału konfekcji opon w TC Dębica wykryto koronawirusa. To wymusza na zakładzie kolejne działania profilaktyczne.

W TC Dębica wykryto koronawirusa. Zakażony jest jeden z pracowników wydziału konfekcji opon. 10 jego kolegów z pracy wraz z rodzinami zostali objęci kwarantanna – to ponad 40 osób. We wtorek mają przyjechać Wojska Obrony Terytorialnej i wykonać wymazy u wszystkich tych osób.

- Mogę potwierdzić, że jeden z naszych pracowników przebywający obecnie na kwarantannie otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa COVID-19. Nasza firma niezwłocznie podjęła już odpowiednie działania w oparciu o procedury przygotowane właśnie z myślą o wystąpieniu takiej sytuacji, włączając w to skierowanie na kwarantannę pracowników, którzy mogli mieć kontakt z zarażoną osobą. Pozostajemy w bliskiej współpracy z Sanepidem i będziemy stosować się do dalszych wytycznych tej instytucji. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że zdrowie i bezpieczeństwo pracowników firmy pozostaje naszym najwyższym priorytetem, dlatego już od początku pandemii podjęliśmy w zakładzie szereg działań i wprowadziliśmy odpowiednie procedury sanitarne kierując się przy tym wytycznymi Sanepidu, WHO oraz wewnętrznymi protokołami bezpieczeństwa dotyczącymi m.in. przestrzegania zasad higieny, dezynfekcji, wizyt w zakładzie, czy też stosowania dystansu społecznego w fabryce.

- napisał Paweł Jezierski, rzecznik prasowy | kierownik ds. relacji inwestorskich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE