Reklama

Koronawirus pokrzyżował plany organizatorom Kongresu 590

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus pokrzyżował plany organizatorom Kongresu 590 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Organizatorzy 5. edycji Kongresu 590 reagują na zmianę sytuacji epidemiologicznej.

Wystąpienia i debaty będą realizowane w formie profesjonalnej transmisji z dedykowanego Studia 590 w Warszawie. Uczestnicy debat spotkają się w pełnym rygorze sanitarnym, bez udziału publiczności.

- Od początku byliśmy przygotowani na taki scenariusz, zakładając wysokie prawdopodobieństwo tzw. drugiej fali zachorowań w okresie jesiennym. Obecna sytuacja nie jest więc dla nas zaskoczeniem. Spotkamy się zdalnie, by niepotrzebnie nie narażać zdrowia naszych gości. 


– mówi Remigiusz Kopoczek, prezes Kongresu 590.


CZYTAJ TAKŻE:

Wiadomości z Podkarpacia


Co z biletami?

Posiadacze biletów na Kongres otrzymają pełny dostęp do platformy Lokkarto. Za jej pośrednictwem wezmą udział w debatach, odwiedzą wirtualne stoiska partnerów Kongresu oraz umówią zdalne indywidualne spotkania networkingowe. 

Dedykowane pokoje spotkań umożliwią dyskusję z innymi uczestnikami Kongresu, a wystawcy, oprócz wirtualnych stoisk, będą mogli rozdawać „cyfrowe” upominki (np. kody na produkty i usługi). Decyzja o zmianie formuły wydarzenia została podjęta w porozumieniu z władzami województwa podkarpackiego.

 - Sytuacja jest nadzwyczajna. Ale patrzymy na nią też jak na pewną szansę. Sieć daje nam możliwość zwiększenia zasięgu. Kongres 590 pozostaje przy tym imprezą związaną z Podkarpaciem i wróci do naszego Centrum Wystawienniczo-Kongresowego G2A Arena w Jasionce, gdy tylko będzie to możliwe. W wersji hybrydowej także nie zabraknie akcentów lokalnych.


– wyjaśnia marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl.


CZYTAJ TAKŻE: 

Fala zwolnień grupowych zalała Podkarpacie!


 

 

5. edycja Kongresu 590 odbędzie się w dniach 21-23 października br. W tym roku na uczestników Kongresu 590 czeka blisko 125 aktywności, poświęconych rozwojowi gospodarczemu i wizji Polski za 10 lat.

Impreza została objęta patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który zapowiedział swój udział. Oprócz prezydenta gośćmi Kongresu będą m.in. Premier RP Mateusz Morawiecki, Minister Aktywów Państwowych Jacek Sasin, przedstawiciele rządu, samorządów, organizacji pozarządowych, spółek skarbu państwa i biznesu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE