Reklama

Kolejny nożownik w Rzeszowie! Ranił ich bo byli za głośno? [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Kolejny nożownik w Rzeszowie! Ranił ich bo byli za głośno? [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwie osoby zostało ranne podczas sobotniej nocy. Obie ucierpiały w wyniku szarpaniny z nożownikiem. Do zdarzenia doszło w Rzeszowie, wewnątrz jednego z budynków na ul. Przesmyk.

19 października: 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do szarpaniny doszło prawdopodpobnie w wyniku sprzeczki wywołanej przez za głośne zachowaniem 22- i 23-latka, którzy przebywali na klatce schodowej przed mieszkaniem 45-latka. Wiadomo również, że 23-latek do chwili obecnej znajduje się w szpitalu. Policja potwierdza, że wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani w celu wyjaśnienia sprawy. 

- Mamy rozbieżne relacje ze zdarzenia.

- wyjaśnia Adam Szeląg, oficer prasowy komendy policji w Rzeszowie. 

Nie wiemy jakie oskarżenia zostaną wystosowane w kierunki 45-latka. Sprawą w przeciągu kilku najbliższych dni ma się zająć Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszowa. 

18 października: 

Sytuacja rozegrała się 17 października około godziny 21.30. Oficjalnie nie wiadomo co mogło być przyczyną sprzeczki trzech mężczyzn. Wiadomo jednak, że pomiędzy 22-, 23- i 45-latkiem doszło do szarpaniny, w wyniku której najstarszy mężczyzna ranił nożem dwóch pozostałych. Ich obrażenia nie są groźne. 


CZYTAJ TAKŻE:

Informacje z Podkarpacia


Wszystkie osoby, które brały udział w sprzeczce, są mieszkańcami powiatu rzeszowskiego i zostali już zatrzymani przed policję, celem ustalenia szczegółowych okoliczności całego zajścia. 

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że jest to drugi atak nożownika na terenie miasta w przeciągu kilku dni. Poprzedni przypadek dotyczył mężczyzny, który wtargnął z nożem do jednego z mieszkań na osiedlu Nowe Miasta, a później groził nożem matce z dzieckiem. 

Do tematu powrócimy!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE