Reklama

Kolejni urzędnicy zakażeni koronawirusem

Opublikowano:
Autor:

Kolejni urzędnicy zakażeni koronawirusem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejnych sześciu urzędników Urzędu Miasta Krosna jest zakażonych koronawirusem. Rzecznik prasowa apeluje do mieszkańców. Kłopoty również w Stalowej Woli.

W środę, 14 października UM Krosna poinformował o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem swoich pracowników. Zakażenie w środę potwierdzono u jednego z pracowników Wydziału Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów. Dwa dni wcześniej poinformowano o pozytywnym wyniku na obecność koronawirusa u pięciu pracowników urzędu - czterech z Wydziału Geodezji i Kartografii i jeden informatyk.

To oznacza poważne kłopoty dla urzędu - nie tylko z powodu zakażeń, ale również kwarantanny. Krosno częściowo rozwiązało ten problem poprzez system pracy zdalnej. Urzędnicy będący na kwarantannie, mają pracować z domu. Z powodu rosnących przypadków w urzędzie, oficjalne oświadczenie wydała Joanna Sowa, rzeczniczka prasowa UM. Czytamy w nim:

- W związku z zaistniałą sytuacją, dla zapewnienia bezpieczeństwa, bardzo prosimy mieszkańców planujących wizytę w UM Krosna o to, aby o ile to możliwe, korzystali z telefonicznej lub mailowej formy kontaktu. W przypadku konieczności złożenia oryginału dokumentów (wnioski, zaświadczenia, oświadczenia itp.) prosimy o przesyłanie ich pocztą tradycyjną lub przez ePUAP.


U jednej z pracownic w Wydziale Budżetu i Finansów Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli, potwierdzono zakażenie koronawirusem. W związku z tym przypadkiem, trzy osoby oddelegowano na pracę zdalną.

Jak mówi starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny, praca urzędu nie jest zagrożona.

Pokój, w którym pracowały urzędniczki wyłączono z użytkowania. Ma zostać przeprowadzona dezynfekcja.


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE