Reklama

Kolejne pikiety w całym województwie. Będzie kontrmanifestacja Młodzieży Wszechpolskiej w Rzeszowie? [LISTA PROTESTÓW NA PODKARPACIU]

Opublikowano:
Autor:

Kolejne pikiety w całym województwie. Będzie kontrmanifestacja Młodzieży Wszechpolskiej w Rzeszowie? [LISTA PROTESTÓW NA PODKARPACIU] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek po godzinie 17 rozpocznie się w Rzeszowie kolejna manifestacja przeciwko zaostrzeniu prawa do aborcji. Niewykluczone, że tym razem do protestujących kobiet „dołączą” członkowie Młodzieży Wszechpolskiej. Protesty odbędą się też w innych rejonach województwa.

Po ogłoszeniu przez Trybunał Konstytucyjny, że aborcja eugeniczna jest nielegalna od czwartku fala protestów opanowała cały kraj. Czwarty z rzędu protest w stolicy województwa podkarpackiego zaplanowano przy Pomniku Czynu Rewolucyjnego. Organizatorem wydarzenia jest Manifa Rzeszów. 


CZYTAJ TAKŻE:

Co słychać na Podkarpaciu?


- Weźcie ze sobą banery, znicze, kredę, plakaty, bębny, pokrywki, garnki. Coś do robienia hałasu. Pokażmy, że Rzeszów jest nasz.


- czytamy w zapowiedzi. 

Poprzednie protesty, poza wulgarnymi okrzykami, odbywały się spokojnie, jednak podczas wczorajszej manifestacji do protestujących osób dołączyło dwóch członków Młodzieży Wszechpolskiej, których zdanie na temat aborcji jest zgoła odmienne. Czy na dzisiejszym wydarzeniu pojawią się ponownie, tym razem w większej liczbie?

- Tego jeszcze nie wiemy. Być może uda nam się zebrać. Mamy do ogarnięcia kilka miast więc musimy się naradzić.


- wyjaśnia Paweł, jeden z członków MW. 

PROTESTY NA PODKARPACIU:

  • 27.10 Strzyżów
  • 27.10 Mielec
  • 28.10 Lesko
  • 28.10 Łańcut
  • 28.10 Lubaczów
  • 28.10 Sanok
  • 28.10 Stalowa Wola

AKTUALNA LISTA

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE