Reklama

Kobiety zaczynają "rządzić"

Opublikowano:
Autor:

Kobiety zaczynają "rządzić" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tarnobrzeska Rada Kobiet ma za sobą pierwsze posiedzenie.

O Tarnobrzeskiej Radzie Kobiet pisaliśmy już wielokrotnie. Pytaliśmy czy jest to DOBRY POMYSŁ, a także jaki jest jej SKŁAD. Teraz 24 panie mają już za sobą pierwsze obrady. Plan pracy Tarnobrzeskiej Rady Kobiet poznamy na kolejnym posiedzeniu, które zapanowano na 24 lutego.

Podczas pierwszego posiedzenia panie wyłoniły swoje władze. Przewodniczącą Rady Kobiet została Katarzyna Paluch, wiceprzewodniczącą Grażyna Potańska, sekretarzem Iwona Dybus-Grosicka, członkiniami zarządu Justyna Uchańska oraz Beata Grzywacz. Katarzyna Paluch jest nauczycielem i pedagogiem specjalnym. Pracuje jako nauczyciel wspomagający dzieci autystycznych oraz młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. Działa w Miejskiej Społecznej Radzie Do Spraw Osób Niepełnosprawnych.

Prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek raduje się z faktu, że panie z takim animuszem zabierają się do pracy.

- Entuzjazm. Energia. Kreatywność. Zaangażowanie. Po prostu, Tarnobrzeska Rada Kobiet. Pierwsze posiedzenie utwierdziło w przekonaniu, że kobiecy głos doradczy będzie mądry i słyszalny. Drogie Panie, raz jeszcze serdecznie gratuluję zaufania, jakim Was obdarzono. Życzę Paniom i sobie znakomitej współpracy. Wszystkim innym - bierzcie przykład. Chciejcie, tak jak Panie, współpracować na rzecz naszego miasta - napisał na swoim Facebooku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE