Reklama

Jesienne inspiracje w podrzeszowskiej Jasionce!

Opublikowano:
Autor:

Jesienne inspiracje w podrzeszowskiej Jasionce! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Budujesz dom? Urządzasz mieszkanie lub ogród? A może dopiero szukasz swoich czterech kątów? Odwiedź Targi HOME DESIGN, Targi GARDEN EXPO oraz Podkarpacką Giełdę Domów i Mieszkań już 12-13 września w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. Weź udział w pokazach florystycznych, warsztatach z urządzania wnętrz i zainspiruj się na jesień! Zobacz bogatą ekspozycję wystawienniczą na HOME & GARDEN oraz poznaj ofertę deweloperów i lokalnych biur nieruchomości. Podczas wydarzenia organizatorzy zadbają o najwyższy poziom ochrony sanitarnej.

HOME & GARDEN to synonim bogatej ekspozycji wystawienniczej. Przeszło stu wystawców zaprezentuje szeroki i różnorodny asortyment produktów wnętrzarskich i ogrodniczych. 12-13 września w podrzeszowskiej Jasionce, w najnowocześniejszym na Podkarpaciu obiekcie wystawienniczym każdy uczestnik targów będzie mógł zobaczyć oraz zakupić rzeczy przydatne do ogrodu czy wnętrza. Wystawcy pokażą szeroki asortyment produktów wnętrzarskich i ogrodowych, oryginalnych odmian roślin i środków ochrony. Zaprezentowana zostanie również szeroka oferta podkarpackich inwestycji mieszkaniowych i mieszkań z rynku wtórnego.

Siła tkwi w kwiatach – Konferencja florystyczna The Power of Flower!

Z myślą o popularyzacji florystyki, kreowaniu trendów, a także o poszerzaniu wiedzy na temat kompozycji kwiatowych i ogrodnictwa Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictw SITO organizuje niezależną konferencję florystyczną The Power of Flower uwieńczoną Kwiatowym Show w Dolinie Lotniczej. Na scenie będzie można zobaczyć takie gwiazdy jak: Piotr Marzec, Elżbieta Kosydar oraz innych uznanych w Polsce, a także na świecie mistrzów florystyki.

Dla tych, którzy pragną spróbować własnych sił w układaniu kompozycji kwiatowych, projektowaniu ogrodu czy urządzania mieszkania organizatorzy przygotowali duży wybór warsztatów. Najciekawiej prezentują się te, podczas których uczestnicy wraz z prowadzącym krok po kroku będą mogli stworzyć swój własny ogród w słoju, zielony obraz z mchu czy budkę dla ptaków. To w ramach zajęć dzieci powyżej ósmego roku życia będą mogły majsterkować. Jedną z głównych atrakcji dla dzieci będzie pasieka edukacyjna. Maluchy nie tylko poznają magiczny świat pszczół, ale też będą mogły zapoznać się z anatomią pszczoły miodowej czy tym, jak powinno prowadzić się pasiekę.

Strefa wiedzy na temat ogrodnictwa i aranżacji Oprócz praktycznych umiejętności, odwiedzający targi GARDEN EXPO i HOME DESIGN będą mieli okazję do zapoznać się z wyzwaniami, rozwiązaniami i problemami, z jakimi spotykają się architekci, projektując wnętrze czy ogród. 12-13 września odbędzie się również konferencja ogrodnicza Krajobraz i ogród, konferencja Home Design Wystrój i Aranżacja Wnętrz oraz konferencja online Aranżacja Domu i Ogrodu. Zaproszeni prelegenci tacy jak Monika Mroczkowska - Białasik, Jolanta Furman, Katarzyna Tworek, Wojciech Domański, Piotr Patoczka, Anna Sołtysik czy Anna Baran, omówią i podzielą się wiedzą z zakresu ogrodnictwa, pszczelarstwa, architektury krajobrazu, pielęgnacji i ochrony roślin oraz aranżacji wnętrz.

Zasady bezpieczeństwa na targach w związku z pandemią COVID-19

Gospodarz obiektu G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w celu zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich uczestników, wystawców, odwiedzających, partnerów serwisowych i pracowników, co jest dla niego najwyższym priorytetem, wprowadza zaostrzone zasady bezpieczeństwa. W trakcie trwania targów organizator zapewnia:

• odpowiednią ilości urządzeń do dezynfekcji rąk i tablic informacyjnych rozmieszczonych na całym terenie obiektu;
• zwiększoną częstotliwość i intensywność czyszczenia obszarów o dużym natężeniu ruchu oraz często używanych powierzchni;
• świeże powietrze;
• wprowadzenie przejrzystego zarządzania ruchem odwiedzających na terenach targowych, aby utrzymać dystans i pomóc każdemu znaleźć właściwą drogę.
Ponadto od uczestników wydarzenia wymagana jest:
• pełna rejestracja elektroniczna;
• deklaracji potwierdzającej dobry stan zdrowia;
• zakrywanie ust i nosa;
• zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego

Ważne informacje:
Godziny otwarcia: 10-17
Miejsce wydarzenia: G2A Arena, Jasionka 953
Bilety wstępu dostępne tylko online: w cenie 15 zł; dzieci do 12 roku życia: bezpłatnie – wymagana rejestracja: BILETY WSTĘPU

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE