Reklama

Jaworowicz w Grębowie. Wzięła "pod lupę" aferę bankową

Opublikowano:
Autor:

Jaworowicz w Grębowie. Wzięła "pod lupę" aferę bankową - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Słynna dziennikarka telewizyjna Elżbieta Jaworowicz udała się do Grębowa (powiat tarnobrzeski), aby tam przygotować program na temat afery Banku Spółdzielczego w Grębowie.

O aferze grębowskiego banku pisaliśmy rok temu. LUDZIE STRACILI DOROBEK SWOJEGO ŻYCIA>>>

Teraz o całej tej historii chce opowiedzieć w swoim programie telewizyjnym "Sprawa dla reportera" Elżbieta Jaworowicz. Przed kamerami ludzie opowiadali swoją przeżycia, pokazywali dokumenty bankowe, mimo posiadania których wciąż nie otrzymali pieniędzy zdeponowanych w grębowskim banku. Nie brakowało też żalu w stronę obecnej na spotkaniu byłej prezes banku. Z kolei Janina Kopała broniła się jak tylko mogła, podkreślała, że to nie ona odpowiada za upadek placówki i oszustwa do jakich tam dochodziło.

Bank Spółdzielczy w Grębowie miał udzielać kredytów, nie przestrzegając procedur bankowych. Straty szacowane były na co najmniej 17 milionów złotych. Teraz już można napisać i powiedzieć, że ten proceder miał trwać od co najmniej 2009 roku! Co najgorsze wiele osób do dziś nie otrzymało swoich pieniędzy, choć ma wszystkie dokumenty, które mogą to umożliwić.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE